Rabaty Zdrowy Catering

Co mówi o sobie catering Zdrowy Catering

Jako Zdrowy Catering przede wszystkim kładziemy nacisk na to, aby nasi Klienci od razu dostrzegli, że każdego dnia otrzymają od nas pełnowartościowe, zbilansowane posiłki. Co więcej, będą one smaczne i dostępne w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu każdy, kto do nas się skieruje, na pewno nie pożałuje swojej decyzji.

Zastanów się dokładnie, jakie masz cele żywieniowe, a następnie sprawdź kalkulator zapotrzebowania energetycznego oraz kalkulator BMI. Porozmawiaj także z naszym dietetykiem, by dowiedzieć się, z jakich diet możesz skorzystać, aby były w pełni dostosowane do Ciebie. 

-15%

Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Propozycje diet

Dostępne w naszym cateringu żywieniowym opcje to:

  • Dieta Standard,
  • Dieta Vege,
  • Dieta Odchudzająca,
  • Dieta Niski IG,
  • Dieta Bez Glutenu i Laktozy,
  • Dieta Detox Sodowy,
  • Dieta Sport,
  • Dieta KETO,
  • Dieta na zimno + obiad na ciepło,
  • Dieta KETO ekonomiczna.

Wiele osób, które zdecydowało się na nasz catering dietetyczny szybko zmieniło zdanie na temat opcji żywieniowej jaką jest dieta pudełkowa. Jednym z głównych mitów panujących na jej temat jest to, że jest to dieta mało zróżnicowana. Nie jest to jednak prawdą. Dbamy o to, by posiłki, które otrzymują od nas Klienci były różnorodne. Nie ma nawet mowy o tym, że ktoś mógłby otrzymać takie same posiłki w jednym tygodniu albo że nasze propozycje w menu powtarzałyby się zbyt często. Innym mitem jest ten, który wskazuje, że catering dietetyczny jest kosztowny. Nie jest to jednak prawdą. Jeśli podliczy się koszty zakupów poszczególnych składników, a na dodatek czas, który się na to poświęca, to wcale nie wychodzi to drogo. Mało tego, osoby, które z nami współpracują mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Nasz program lojalnościowy bazuje na tym, że kiedy polecisz catering znajomemu, to otrzymujesz 7% wartości zamówienia w formie skarbonki, jaką następnie można wymienić na darmowe dni diety. Z kolei, znajomy, który zdecyduje się na dietę pudełkową 7% zniżki na wybraną przez siebie dietę. To coś, co sprawia, że faktycznie nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają formy dostawy, płatności lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, skontaktuj się z nami.

Fit Apetit

Dieta dopasowana do oczekiwań

Wybierz dietę dopasowaną do swoich oczekiwań, potrzeb żywieniowych, jak i kubków smakowych. Nasi dietetycy pomogą w dopasowaniu zakresu kalorii dla Ciebie, a także wskażą, który typ diety będzie najodpowiedniejszy. Polecając nas, możesz liczyć na kody rabatowe, co okaże się dla Ciebie jeszcze korzystniejsze. Zawsze dostarczamy dietę do domu albo do pracy, w zależności od tego, jakie masz oczekiwania. Z nami na pewno utrzymasz bardzo dobrą formę przez cały rok. Możesz się o tym przekonać już po tym, jak sprawdzisz przykładowe posiłki na naszej stronie internetowej.

Jeśli więc myślisz o tym, by zacząć się zdrowo odżywiać i czuć ze sobą po prostu lepiej, zdecyduj się na oferowane przez nas rozwiązania. Zdrowy Catering – ta nazwa nie jest jedynie chwytem reklamowym. Faktycznie, jesteśmy marką, której zależy na tym, aby społeczeństwo było coraz zdrowsze i coraz bardziej świadome tego, jak duży wpływ na codzienną kondycję oraz samopoczucie ma dieta. Cera, włosy i paznokcie na pewno będą wyglądały świetnie, sylwetka będzie nienaganna. Wzmocnią się również funkcje poznawcze. Komponując poszczególne posiłki dbamy o zachowanie każdego detalu, ponieważ satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem. Zakładając konto w Panelu Klienta szybko zauważysz, jak łatwe jest składanie zamówień.y!

Dodatkowo, poza standardowym kalkulatorem BMI oraz kalkulatorem zapotrzebowania kalorycznego przygotowaliśmy dla Ciebie też inne kalkulatory: wody, WHR (stosunku obwodu talii do bioder) oraz GKI (Indeks Glukozowo – Ketonowy). To sprawi, że będziesz miał pełny obraz swojej aktualnej kondycji zdrowotnej oraz świadomie dobierzesz właściwy pakiet. Nasz Zdrowy Catering chętnie pomaga w poprawie złych nawyków żywieniowych oraz w utrzymaniu tych właściwych. Chcemy, żebyś wiedział, że pełnowartościowa, optymalna dieta to podstawa dobrej formy!