Rabaty Fit Apetit

Co mówi o sobie catering Fit Apetit

Jako Fit Apetit – catering dietetyczny dla wymagających przygotowujemy wybitnie apetyczne dania. Klienci, którzy decydują się na zamawianie dań z naszej diety pudełkowej mogą sami wybierać, co dokładnie będą jeść w ramach konkretnego pakietu żywieniowego. Wystarczy zainstalować naszą aplikację, aby swobodnie opracować plan posiłków. Są one zawsze świeże, smaczne, a także zrobione wyłącznie z ekologicznych składników, często od lokalnych dostawców. Dania, które Klienci otrzymują są naturalne, bez żadnych dodatków i ulepszaczy.

-15%

Kod promocyjny: RELAX

Propozycje diet w Fit Apetit

Diety można indywidualnie dopasować z propozycji takich jak: 

 • Dieta Standard,
 • Dieta Veggie,
 • Dieta Slimfit,
 • Dieta Gluten& Dairy Free,
 • Dieta Vegan,
 • Dieta Dairy Free,
 • Dieta No Fish,
 • Dieta Vegetarian,
 • Dieta Pescovegetarian,
 • Dieta Low Carb,
 • Dieta Sport,
 • Dieta dla mam karmiących,
 • Dieta dla kobiet w ciąży,
 • Dieta Keto Power,
 • Dieta Perfect Match.

Każda z tych propozycji jest dokładnie opisana na stronie internetowej, zarówno pod względem potraw, jakich można oczekiwać w ramach danego pakietu, kaloryczności, jak i przykładowych dań. Jeśli osoba zainteresowana cateringiem nie wie, co wybrać, może skonsultować się z naszymi dietetykami, jak i sprawdzić kalkulator BMI oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Wówczas na pewno będzie mogła bardziej świadomie podejść do tematu żywienia. W intuicyjnie opracowanej aplikacji można nie tylko wybierać dla siebie potrawy, ale również: oceniać posiłki, zarządzać adresami i terminami dostaw oraz zapraszać znajomych z kodem rabatowym. Polecając innym catering dietetyczny można spodziewać się uzyskiwania punktów – Fitcoinów.

Fit Apetit

Intuicyjnie opracowana aplikacja

W intuicyjnie opracowanej aplikacji można nie tylko wybierać dla siebie potrawy, ale również: oceniać posiłki, zarządzać adresami i terminami dostaw oraz zapraszać znajomych z kodem rabatowym. Polecając innym catering dietetyczny można spodziewać się uzyskiwania punktów – Fitcoinów.

Prowadzimy działalność prężnie, dbając o to, aby docierać do jak największej liczby odbiorców. Dlatego aktualnie mamy aż ponad 140 lokalizacji w całej Polsce.
Warto sprawdzić na mapce, do których miast dowozimy nasz catering.

Od początku prowadzenia działalności skupiamy się na tym, by proponować dobrą JAKOŚĆ zamiast masowego jedzenia, przygotowanego dla wszystkich w ramach danego pakietu. Wyróżnia nas różnorodność, którą doceniają Klienci. Potrawy są nie tylko zdrowe i smaczne, ale również estetycznie przygotowane. Decydując się na naszą dietę pudełkową masz wobec tego pewność, że każdego dnia na talerzu będziesz miał kolorowe, korzystne dla zdrowia i zachowania szczupłej sylwetki potrawy. Oczywiście, to jaki efekt uzyskasz,
zależy od zamierzonego celu żywieniowego i wybranego pakietu.

Dania wprost jak z restauracji

Klienci cenią to, że w boxach otrzymują dania przyszykowane tak samo jak w restauracji. To wiele potraw z różnych zakątków świata. Są one przyrządzone przez naszych doświadczonych kucharzy od podstaw. Jeżeli chcesz jeść zdrowo i dbać w ten sposób o swoją dobrą kondycję fizyczną, a także jest to dla Ciebie motywacja do prowadzenia zdrowego stylu życia, to zdecyduj się na naszą dietę pudełkową. Gwarantujemy, że pierwsze efekty zauważysz bardzo szybko. Każdego dnia samodzielnie decydujesz, co znajdzie się na Twoim talerzu. Nie musisz przejmować się o kalorie, ponieważ wyliczymy je dla Ciebie samodzielnie, na podstawie Twojego zapotrzebowania. Dieta jest w 100% dopasowana do Ciebie.

Wszystkie potrawy dostarczamy Klientom w opakowaniu EKO, wykonanym z pulpy trzcinowej. Dzięki temu nadają się one do mrożenia, podgrzewania w piekarniku oraz w mikrofalówce. Jest to więc świetna alternatywa dla plastiku. Do każdego zestawu dodajemy biodegradowalne sztućce.

Na rynku aktualnie działa wiele cateringów dietetycznych. Jesteśmy przekonani, że ten, który proponujemy znacząco wyróżnia się wśród konkurencji. Składniki do każdego dania dobieramy starannie, pieczemy chleb, sezonujemy mięso. Dbamy o to, żeby rzeczywiście wszystko przygotować od podstaw. Poza wszystkimi zaletami cateringu dietetycznego przede wszystkim podkreślamy również jego praktyczną stronę. To wygodna opcja,
dzięki której zaoszczędzisz sporo czasu, ponieważ nie musisz samodzielnie robić zakupów i szykować potraw. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z Fit Apetit są bardzo zadowoleni