Rabaty Fitness Catering

Fitness Catering – catering dietetyczny z dostawą pod wskazany adres

Fitness Catering to jak sama nazwa wskazuje, firma cateringowa, oferująca dietę w pudełkach. To starannie przygotowywane dania, zawsze z użyciem najlepszych składników, według sprawdzonych receptur. Są więc nie tylko pełnowartościowe i zgodne z konkretnymi zasadami poszczególnych diet, ale też smaczne i apetycznie podane. 

-25% na WYBÓR MENU

Kod promocyjny: 25MAJ

Niepodważalnym atutem firmy jest możliwość pełnej kontroli nad dietą. Klienci mogą zamawiać dowolną ilość posiłków, wykluczać poszczególne składniki w wybranych dietach i tym samym dopasować wybraną dietę do swoich potrzeb oraz upodobań. 

Osoby zamawiające catering po raz pierwszy, mogą skorzystać ze specjalnego formularza, który podpowie, jaki rodzaj diety będzie odpowiedni. Wystarczy wybrać płeć, wiek, wzrost, wagę, aktywność, cel diety, a także zaznaczyć dodatkowe uwagi typu „nie jem mięsa”, „nie toleruję glutenu” itp.  

Firma Fitness Catering działa już na terenie całej Polski, we wszystkich województwach. Zapewnia dostawę do przeszło 3000 miast, a ich lista stale się wydłuża. Zamówienia na catering można składać za pośrednictwem panelu klienta dostępnego tuż po rejestracji. 

Rabaty Fitness Catering

Diety dostępne w ofercie Fitness Catering

Oferta diet w Fitness Catering jest bardzo szeroka i obejmuje nie tylko te popularne, dobrze znane opcje, ale też specjalistyczne diety, w tym niskowęglowodanowe czy białkowo-tłuszczowe. Za wysoką jakość diet firma zdobyła nagrodę w ramach Caterings Place 2023. 

Diety dostępne w ofercie to: Dieta Low carb, Dieta Standard, Dieta Comfort, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Sport, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege, Dieta Gluten less & Lactose free, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Low IG, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Woman, Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading, Intermittent fasting – Keto, Dieta niespodzianka.

Jak widać, jest w czym wybierać, a każda z tych diet może być dodatkowo zmodyfikowana pod kątem indywidualnych potrzeb i upodobań kulinarnych. 

Dlaczego warto zamawiać diety pudełkowe w Fitness Catering?

Powodów, dla których warto zamówić catering w Fitness Catering jest wiele. Oto najczęściej wymieniane przez klientów:

  • Oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. 
  • Istnieje możliwość modyfikacji diety i pomocy przy wyborze konkretnej diety. 
  • Dostawa cateringu jest zawsze darmowa. 
  • Nie brakuje promocji i okazji specjalnych, dających możliwość zakupu diety w atrakcyjniejszej cenie. 
  • Dietę można zamówić wygodnie za pośrednictwem panelu klienta dostępnego na stronie. 
  • Posiłki są smaczne, różnorodne i apetycznie podane. 

FAQ

Jest taka możliwość. Wystarczy zalogować się do panelu klienta i w odpowiednim polu, w zakładce „Adresy” dokonać zmiany adresu. Można też w tej sprawie skontaktować się z biurem. Ważne jest jednak, aby zmiany dokonać najpóźniej dwa dni przed planowaną dostawę i to do godziny 8:00. Chyba że chodzi o catering poniedziałkowy. Wówczas zmiany należy dokonać najpóźniej w piątek do 12:00. 

Zmiany kaloryczności diety, jak również jej rodzaj, można dokonać dosłownie na każdym etapie. Trzeba tylko liczyć się z tym, że zmiana nastąpi dopiero po 3 dniach od dnia jej zgłoszenia. 

Dostawy rozpoczynają się od wczesnych godzin porannych. Często dostawa odbywa się bezkontaktowo. Warto zatem pozostawić kurierowi kod do domofonu, w przypadku mieszkań w bloku. Dostawy są realizowane codziennie, poza niedzielą. Posiłki na niedzielę są dostarczane w sobotę.

Decydując się na opcję dieta z wyborem menu, klient ma możliwość wykluczenia niektórych produktów. Dzięki temu asystent z automatu dostosuje jadłospis do potrzeb klienta, eliminując niechciane składniki. Te szczegóły ustala się w zakładce Ustawienia Konta.