Rabaty Mój Catering

Firma Mój Catering od początku dba o to, aby oferować klientom dobrej jakości potrawy, o doskonałym składzie. Są one najczęściej zrobione ze świeżych, sezonowych owoców i warzyw i cechuje je doskonały smak oraz aromat. Przede wszystkim zaś osoby, które decydują się je spożywać doceniają to, że każda potrawa jest przygotowana optymalnie, gdy chodzi o wartość kaloryczną oraz o dopasowanie do konkretnych celów żywieniowych. O tym, że warto decydować się na potrawy przygotowane w Mój Catering świadczy również to, że firma przygotowała doskonale opracowany Program Lojalnościowy. 

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

Jak działa Program Lojalnościowy w Mój Catering?

Program Lojalnościowy przygotowany w firmie cateringowej Mój Catering to nagroda dla osób zaangażowanych w promowanie tej opcji żywieniowej. Klienci, którzy oceniają poszczególne posiłki oraz zapraszają znajomych do skorzystania z tej diety pudełkowej mają możliwość zbierania punktów i następnie wymieniania ich na zniżki. Jest to opłacalna alternatywa, wynagradzająca zaangażowanie w promocję Mój Catering. Zasady polegają na tym, że za każde wydane 1000 złotych klient ma przyznawane 25 000 punktów. Jeżeli zaś zdecyduje się zapraszać znajomych, to za pierwsze zamówienie złożone przez konkretną osobę z polecenia otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Ponadto, każda ocena posiłku to 1 punkt. Za 10 punktów otrzymuje się 1 złoty. Po uzbieraniu określonej liczby punktów należy w polu składanego w danym czasie zamówienia zaznaczyć opcję: “Uwzględnij punkty ze skarbonki”, żeby móc skorzystać ze zniżki. 

Założenie konta w aplikacji jest darmowe, co zachęca do zaangażowania się w taką formę. Ponadto wyrażając zgodę marketingową na dodanie się do listy mailingowej firmy można odbierać informacje o cyklicznych promocjach na bieżąco. Firma pokazuje tym samym, że zależy jej na opinii klientów. Indywidualny kod polecający można znaleźć w aplikacji, klikając w odpowiednią pozycję w menu. Jest o również opcja widoczna na komputerze, w panelu klienta. 

Rabaty Mój Catering

Jak zarabiać na promowaniu Mój Catering?

Klienci, którzy uznają, że dieta pudełkowa Mój Catering jest doskonałym rozwiązaniem, mogą zyskać na promowaniu firmy. Polecając jakość produktów i smak dań wśród rodziny i znajomych mogą uczestniczyć w programie afiliacyjnym. Jest to chętnie wybierana opcja zarówno przez klientów indywidualnych, trenerów fitness, jak i przez influencerów. Wyrażając zgodę na uczestnictwo w tego typu programie otrzymuje się indywidualny link, z którego zakupy online zapiszą się w zewnętrznym programie. Na bieżąco za każdą osobę i jej zamówienie dla uczestnika programu będzie odkładała się określona kwota. Zgromadzone punkty można wymieniać bowiem na pieniądze, nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Zasady programu afiliacyjnego są jasne. 

Podstawowe informacje na temat diet oferowanych w ramach Mój Catering

W ofercie Mój Catering dostępne są diety takie jak: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. 

W celu wybrania konkretnej opcji należy we właściwej rubryce podać: cel żywieniowy, wiek, płeć, wzrost, aktualną wagę oraz wskazać, jaki prowadzi się tryb życia. Można również skorzystać z porady dietetyka oraz uzupełnić kalkulatory: BMI, wody i kalorii. Catering można zamówić telefonicznie, za pomocą strony www lub z poziomu aplikacji mobilnej. Jako że firma świadczy usługi w ponad 3000 miast na terenie całej Polski, to wystarczy sprawdzić, czy pod swoim kodem pocztowym taka opcja jest także dostępna. Dostawy realizowane są wyspecjalizowanym transportem chłodniczym, aby oferowane posiłki nie uległy zepsuciu. Koszt dostawy zawsze wynosi 5 złotych. 

Podstawowe informacje na temat diet oferowanych w ramach Mój Catering

Żeby dokonać płatności w Mój Catering należy w dniu otrzymania potwierdzenia za zamówienie zapłacić określoną kwotę. W przypadku, gdy płatność nie będzie dokonana najpóźniej na 2 dni robocze przed zaplanowaną datą pierwszej dostawy, usługa zostanie automatycznie anulowana. W takim przypadku, gdy ktoś chce złożyć zamówienie, zobowiązany jest do tego, by złożyć zamówienie od początku.  

Płatności można dokonać internetowo, płacąc za konkretny miesiąc z góry albo można też płacić na bieżąco, każdego dnia. Dla klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić w danym czasie na opłacenie zamówienia firma przygotowała możliwość płatności odroczonej. 

Klienci Mój Catering mają możliwość zapisania się na konsultację z dietetykiem. W ramach opłaconego abonamentu mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wcześniej umawiając się telefonicznie, e mailowo lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta. Ekspert żywieniowy dobierze właściwy dla danej osoby program odżywiania, sugerując się informacjami na temat aktualnej i oczekiwanej wagi oraz bieżącej kondycji zdrowotnej. 

Wszystkie produkty w Mój Catering pakowane są za pomocą technologii MAP, pozwalającej  zachować świeżość pokarmów na dłużej. Każdy wyrób zawiera także informacje na temat: składu, wartości odżywczych, wagi, daty ważności, alergenów, nazwy, sposobu podania oraz innych, na równi ważnych szczegółów. Pakowanie w technologii MAP ogranicza lub eliminuje zepsucie produktów oraz poprawia ich wygląd wizualny. Jest to możliwe, ponieważ powietrze w opakowaniu z produktem spożywczym jest zastąpione specjalnym gazem albo mieszaniną gazów, wykazujących właściwości ochronne.