Rabaty BurakiZiemniaki

Oferta na catering dietetyczny od firmy BurakiZiemniaki przedstawia się naprawdę imponująco. Do wyboru jest wiele różnych programów żywieniowych, które można dostosować pod swoje potrzeby. Choć poszczególne diety bardzo się od siebie różnią, to łączy je dobry smak i jakość. Wszystkie diety są bowiem zdrowe, zbilansowane i bardzo różnorodne. W dodatku można je zamawiać do wielu różnych lokalizacji i to w dobrych cenach. Firma BurakiZiemniaki oferuje też kody rabatowe, więc z tego względu cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Czym jest BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to firma cateringowa, która działa na rynku już od pewnego czasu. Zdążyła zdobyć odpowiednie doświadczenie i dopracować do perfekcji ofertę diet pudełkowych. Zamówić je można w wielu różnych lokalizacjach do domu lub do pracy. Zespół BurakiZiemniaki składa się z doświadczonych dietetyków i kucharzy, ale też najlepszych pakowaczy i dostawców. Dietetycy odpowiadają za układanie zbilansowanego jadłospisu i wspierają klientów przy wyborze programu żywieniowego. Kucharze zajmują się przygotowywaniem smacznych posiłków z jakościowych składników. Pakowacz dba o umieszczenie gotowych dań w bezpiecznych i szczelnych pojemników. Z kolei dostawca pilnuje, by catering zawsze dotarł do klientów na czas.  

Catering Dietetyczny BurakiZiemniaki – szczegóły usługi

BurakiZiemniaki tworzy swój catering dietetyczny zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Dlatego  potrawy, które docierają do klientów, są smaczne, różnorodne i pełnowartościowe. Spożywając je każdego dnia, można dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych. Wpłynie to dobroczynnie na ogólne samopoczucie, koncentrację i ilość energii. Zdrowa dieta działa na wielu płaszczyznach, więc poprawi też funkcjonowanie organizmu i wygląd zewnętrzny. Podstawą diet pudełkowych tej firmy są w dużej mierze warzywa i owoce. Jednak przy komponowaniu jadłospisu eksperci stawiają na różnorodność. Dlatego w codziennym menu nie brakuje też różnych gatunków mięs, produktów pełnoziarnistych, orzechów i tłuszczów. Co ważne, wszystkie potrawy tworzone są wyłącznie z naturalnych składników. Dlatego zamawiając dietę pudełkową, nie trzeba martwić się o obecność szkodliwych substancji i ulepszaczy. 

Catering  dietetyczny w BurakiZiemniaki jest z opcją wyboru menu. Tym samym klienci sami decydują, jakie potrawy będą do nich dostarczane. Do nich należy też wybór kaloryczności zestawów i ilości posiłków. Najczęściej zestawy są tworzone w przedziale kalorycznym od 1000 do 3000 kalorii. Ilość posiłków może wynosić od 3 do 5. Dla bardziej wymagających catering może zostać rozbudowany o dodatkowy posiłek lub uwzględniać przekąski. Jeśli pojawią się problemy z wyborem najlepszego planu dietetycznego, to można poradzić się dietetyka. Firma cateringowa współpracuje z najlepszym specjalistą z branży, więc po udzieleniu kilku informacji wskaże, jakimi dietami się zainteresować. Oprócz tego na stronie internetowej BurakiZiemniaki.pl czeka kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. To proste, ale jakże przydatne narzędzia, które pozwalają sprawdzić, czy ma się nadwagę, niedowagę lub waży się optymalnie. Szybko też można ustalić zapotrzebowanie kaloryczne i ułatwić sobie wybór najlepszego planu dietetycznego.

Rabaty BurakiZiemniaki

Jakie diety zamówisz w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki pragnie sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Dlatego oferuje klientom wiele różnych programów żywieniowych. Dobrać je można do swojego aktualnego stanu zdrowia, wyznaczonych celów lub preferencji żywieniowych.

I tak na klientów czekają następujące diety:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • dieta sportowa,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta bez laktozy,
 • dieta dla MAM,
 • dieta niskowęglowodanowa,
 • dieta dr Dąbrowskiej,
 • dieta sirt,
 • dieta DASH,
 • dieta Hashimoto,
 • dieta niskie IG,
 • dieta sokowa,
 • dieta FOODMAP,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta wegańska. 

Dlaczego catering dietetyczny w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to profesjonalna firma cateringowa, która ma świetnie skomponowaną ofertę. Nie brakuje tutaj klasycznych programów żywieniowych pozwalających zadbać o dobre odżywianie. Jednak czekają również nowoczesne diety, które pomagają osiągnąć cele sylwetkowe, oczyścić organizm i wspierają leczenie różnych schorzeń. Tutaj każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy zapoznać się z krótką charakterystyką programów żywieniowych lub skonsultować się z doświadczonym dietetykiem. Catering dietetyczny tej firmy jest też zdrowy, smaczny i pełnowartościowy. Każdego dnia w paczce pojawiają się inne potrawy, więc ich jedzenie też nigdy się nie nudzi. W dodatku catering dietetyczny można zamówić do wielu różnych lokalizacji i to w dobrych  cenach. To spora oszczędność czasu i wygoda.

Wszystkie potrawy dostarczamy Klientom w opakowaniu EKO, wykonanym z pulpy trzcinowej. Dzięki temu nadają się one do mrożenia, podgrzewania w piekarniku oraz w mikrofalówce. Jest to więc świetna alternatywa dla plastiku. Do każdego zestawu dodajemy biodegradowalne sztućce.

Na rynku aktualnie działa wiele cateringów dietetycznych. Jesteśmy przekonani, że ten, który proponujemy znacząco wyróżnia się wśród konkurencji. Składniki do każdego dania dobieramy starannie, pieczemy chleb, sezonujemy mięso. Dbamy o to, żeby rzeczywiście wszystko przygotować od podstaw. Poza wszystkimi zaletami cateringu dietetycznego przede wszystkim podkreślamy również jego praktyczną stronę. To wygodna opcja,
dzięki której zaoszczędzisz sporo czasu, ponieważ nie musisz samodzielnie robić zakupów i szykować potraw. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z Fit Apetit są bardzo zadowoleni