Rabaty LOVE Catering

Co mówi o sobie LOVE Catering

Nasz LOVE Catering to idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o tym, aby prowadzić zdrowy tryb życia, i przede wszystkim zależy im na zmianie dotychczasowych, niekoniecznie pozytywnych nawyków żywieniowych. Wiemy, że dzięki temu, iż tworzymy team doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnie podchodzących do przygotowania posiłków specjalistów jesteśmy w stanie bardzo szybko przekonać do zdrowego odżywiania nawet te osoby, które były dotychczas sceptycznie nastawione do diety pudełkowej.
Wybierając nasz catering dietetyczny na pewno nie będziesz narzekać na nudę na talerzu. Potrawy w ramach konkretnych pakietów są różnorodne i wyraźnie pokazują, że do swojej pracy podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Nasi eksperci żywieniowi stale poszerzają swoją wiedzę, aby przygotowywać interesujące propozycje posiłków. Z kolei kucharze dbają o staranny dobór składników oraz o każdy detal w opcjach żywieniowych wliczających się w menu z każdej konkretnej diety. Jesteśmy pewni, że jeśli ktoś zdecyduje się na zestaw testowy, to będzie chciał kontynuować zamawianie.

-15%

Kod promocyjny: ODWILŻ

Konsultacje z wykwalifikowanym dietetykiem

Niezależnie od tego, czy dopiero decydujesz się na nasz catering, czy jesteś w trakcie współpracy, zawsze możesz liczyć na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Na bieżąco dbamy o to, abyś był zadowolony z tego, co możemy Tobie zaoferować.

Posiłki tworzymy z najwyższej jakości produktów, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Nie bez znaczenia dla zamawiających jest również to, że mogą samodzielnie decydować o tym, co będą jeść. Mają pełen wpływ na to, co będzie znajdowało się w ich pudełkach każdego dnia. Współpraca z nami ma jeszcze wiele innych atutów.

Otóż, decydując się na naszą dietę pudełkową, możesz nas oceniać polecać innym,
a my przyznajemy wtedy punkty lojalnościowe. Po uzbieraniu konkretnej liczby punktów otrzymujesz konkretne dni diety za darmo. Im dłużej korzystasz z naszych usług cateringowych, tym większe rabaty otrzymasz.

Każda z tych propozycji jest dokładnie opisana na stronie internetowej, zarówno pod względem potraw, jakich można oczekiwać w ramach danego pakietu, kaloryczności, jak i przykładowych dań. Jeśli osoba zainteresowana cateringiem nie wie, co wybrać, może skonsultować się z naszymi dietetykami, jak i sprawdzić kalkulator BMI oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Wówczas na pewno będzie mogła bardziej świadomie podejść do tematu żywienia. W intuicyjnie opracowanej aplikacji można nie tylko wybierać dla siebie potrawy, ale również: oceniać posiłki, zarządzać adresami i terminami dostaw oraz zapraszać znajomych z kodem rabatowym. Polecając innym catering dietetyczny można spodziewać się uzyskiwania punktów – Fitcoinów.

Fit Apetit

Świeże dania i produkty od lokalnych dostawców

Oferowany przez nas catering dietetyczny bazuje na wyłącznie świeżych potrawach, przygotowywanych ze świeżych produktów. Często są to sezonowe wyroby spożywcze, pochodzące od lokalnych dostawców. Poszczególne pakiety menu dostępne są w kilku wariantach kalorycznych, ponieważ wiemy, że potrzeby wielu osób są różne. Z nami możesz przekonać się także, że zdrowe posiłki wcale nie oznaczają nudy na talerzu. Liczą się dla nas różnorodność, bogaty smak oraz aromat. Nie obawiamy się eksperymentować z potrawami, natomiast mamy też w menu klasyki. Każdy więc może bez obaw znaleźć dla siebie taki jadłospis, który będzie w pełni dopasowany do jego kubków smakowych. Nie jest nam również obca troska o środowisko naturalne, wobec czego dania od nas będziesz otrzymywać wyłącznie w biodegradowalnych opakowaniach.

Diety, które możemy zaproponować to:

 • Balance,
 • Simply,
 • Sport,
 • Slim Fit,
 • Low Carb,
 • Dairy Free,
 • Sirt,
 • Intermitten Fasting,
 • Mama,
 • Bulion,
 • Office,
 • HANDY MEALS.

Już same te nazwy wyraźnie pokazują, że znajdziesz u nas dokładnie ten pakiet, który sprawi, że poczujesz się o wiele lepiej oraz że nie będziesz musiał zupełnie obawiać się o to, co w ramach konkretnego jadłospisu zostanie dla Ciebie przygotowane. Wszystko zrobimy
z prawdziwej miłości do jedzenia!