Rabaty DietBox

Firma DietBox w cateringu dietetycznym specjalizuje się od wielu lat. Wyróżnia ją zespół doświadczonych kucharzy i wykwalifikowanych dietetyków. Wspólnymi siłami pracują nad posiłkami, które następnie kierowcy dowożą klientom. Posiłki te są nie tylko różnorodne, ale i bardzo smaczne. Nie wspominając już o tym, że zapewniają wiele dobrego dla zdrowia. 

Diety składają się z kilku pełnowartościowych posiłków, które są zamknięte w specjalnych jednorazowych opakowaniach. Każde opakowanie jest szczegółowo opisane, dzięki czemu wiadomo, co kiedy należy zjeść i czy przed zjedzeniem trzeba te posiłki podgrzać, a także, w jaki sposób można to zrobić.

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Catering w DietBox to najtańszy catering na rynku. Wystarczy wybrać ofertę diety, a następnie sprawdzić, z jakich rabatów i dodatkowych okazji cenowych można skorzystać. Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie, a te dotyczące zniżek, są zlokalizowane w zakładce rabaty. To właśnie tu stale pojawiają się informacje o nowych możliwościach zaoszczędzenia na cateringu. 

Firma obsługuje klientów z wszystkich województw, jednak z wyszczególnieniem największych miast. Aby sprawdzić, do których miast catering jest dowożony, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki albo po prostu dopytać w biurze obsługi klienta. 

Dlaczego właśnie catering w DietBox?

  • Powodów, dla których warto korzystać z cateringu dietetycznego w DietBox jest wiele, a jednym z nich jest cena. Nie da się ukryć, że oferta jest bardzo konkurencyjna, a te dodatkowe rabaty i promocje, jeszcze bardziej przekonują do tego, by decydować się właśnie na tę firmę. 
  • Najczęściej jednak klienci doceniają jakość posiłków. Są one przygotowywane z dobrych jakościowo składników i we właściwych proporcjach. Posiłki są różnorodne, apetycznie podane i świeże. Dzięki temu zapewniają organizmowi same korzyści. 
  • W DietBox każdy znajdzie dla siebie odpowiednią dietę. Także dopasowaną pod kątem kalorii. 
  • Dostawy firma realizuje błyskawicznie i zawsze terminowo, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Zapewnia kompleksowa obsługę, w tym fachowe doradztwo  pomoc przy składaniu zamówień. 
  • DietBox ma mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Catering jest polecany  chętnie zamawiany na terenie całej Polski. Firma obsługuje wybrane miasta we wszystkich województwach. 

Rabaty DietBox

Catering DietBox – dostępne diety

W DietBox każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferta diet jest szeroka. Dużym zainteresowaniem cieszą się takie diety jak: Slim, Standardowa, Wegetariańska, czy Niski Indeks Glikemiczny. Jednak to nie wszystko, gdyż na liście diet można znaleźć także dietę Wegetariańską z rybami, Low Carb, Keto oraz Strong. Ciekawą opcją jest też Wybór Menu. Diety te różnią się nie tylko składnikami, z których przygotowywane są posiłki, ale również proporcjami i kalorycznością. Dzięki temu każdy może dopasować ofertę do swoich potrzeb. 

W wyborze diety może pomóc specjalista z DietBox. Wystarczy tylko skontaktować się z nim telefonicznie czy mailowo. Samodzielny wybór też nie powinien nikomu sprawiać kłopotu, ponieważ każdy ma dostęp do kalkulatora kalorii. Narzędzie to jest bardzo proste w obsłudze i wymaga jedynie podania kilku parametrów, by sprawnie i wygodnie obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne. 

Catering w DietBox jest atrakcyjny cenowo. Standardową dietę można zamówić już w cenie ok. 60 zł i obejmuje ona całodniowe wyżywienie. Gdyby jednak naliczyć rabaty i wszystkie dostępne zniżki, koszt okazałby się jeszcze mniejszy. Nie ma więc wątpliwości, że catering w DietBox jest jednym z najlepszych cateringów dostępnych na rynku. Przekonało się o tym już wielu klientów, regularnie zamawiających dietę właśnie w tej firmie.

Dania wprost jak z restauracji

Czas, na jaki klient chce zamówić catering zależy wyłącznie od niego. Może zamówić wybraną dietę na 2 tygodnie albo na dłużej niż 30 dni. Wszystkie szczegóły są ustalane przy składaniu zamówienia w panelu klienta. Od liczby dni zależy cena cateringu. W razie wątpliwości, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta. 

Trzeba najpierw ustalić cel diety. Czy ma to być dieta odchudzająca, czy może wspomagać leczenie konkretnych dolegliwości, jak np. cukrzyca. Następnie należy ustalić zapotrzebowanie kaloryczne. Do tego warto wykorzystać kalkulator kalorii. Można też skorzystać z pomocy specjalisty i poprosić o fachowe doradztwo, by mieć pewność, że wybrana dieta jest właściwą.

Wpływ na cenę ma przede wszystkim rodzaj diety. Do tego dochodzi jeszcze kaloryczność oraz ilość posiłków w ciągu dnia. Poza tym cena może się zmienić pod wpływem promocji czy innego rabatu. A okazji cenowych w DietBox nie brakuje.

Czasem zdarza się tak, że samodzielnie wybrana dieta nie odpowiada organizmowi. Okazuje się to dopiero po pewnym czasie. Wówczas wystarczy zgłosić problem w biurze obsługi klienta i wymienić dietę na inną lub po prostu lepiej dostosować ją do swojego organizmu.