Rabaty GreenBOX

Co mówi o sobie catering GreenBox

Nasz catering dietetyczny GreenBox jest dietą pudełkową stworzoną z myślą o osobach, które do tematu zdrowego odżywiania podchodzą w pełni świadomie. Wiemy, że wielu z naszych Klientów dopiero co zmienia złe nawyki i dlatego dbamy nie tylko o to, co znajduje się na ich talerzu, ale również o to, by zechcieli oni zachować odpowiednią motywację. Dlatego nasze posiłki są optymalnie zbilansowane, zdrowe, zrobione ze świeżych składników, smaczne oraz dostępne w atrakcyjnych cenach.

Klientom uświadamiamy, że już samo przygotowanie posiłku może zająć aż 2 godziny dziennie: zakupy, gotowanie, pieczenie, odgrzewanie i zmywanie zajmują tyle czasu. Jeśli więc decydujesz się na nasz catering dietetyczny, to w ogóle nie musisz o tym myśleć. Zamiast tego, możesz oszczędzać czas i pieniądze, ponieważ dostawy realizujemy bezpłatnie. To wszystko pokazuje, że rzeczywiście warto zdecydować się na naszą dietę pudełkową.

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

Spersonalizowany jadłospis dietetyczny

Prawidłowe odżywianie wpływa bardzo dobrze zarówno na zdrowie fizyczne, jak i na kondycję psychiczną. Systematycznie spożywając posiłki wliczające się w skład konkretnego pakietu żywnościowego możesz poprawić swoją sylwetkę i po prostu lepiej się czuć ze samym sobą. To także bardzo dobrze wpłynie na samoocenę. Ponadto, z uwagi na to, że proponujemy dania bazujące na naturalnych składnikach i umieszczamy je w biodegradowalnych opakowaniach, również przyłożysz się do propagowania proekologicznych zachowań. Od początku dbamy o to, aby każdy, kto chce skorzystać z naszej diety pudełkowej podchodził do tej kwestii świadomie. Jedynie w ten sposób będzie mógł zadbać o swoje zdrowie w całości.

Dlatego najpierw zachęcamy do sprawdzenia swojego BMI, czyli stosunku wagi do wzrostu, aby dowiedzieć się, czy waży się optymalnie, za dużo, czy może za mało. Następnie, warto obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Na tej podstawie można wyznaczyć właściwe cele: utrzymanie, redukcję lub zwiększenie masy ciała. Narzędzia, które temu służą udostępniamy na naszej stronie internetowej.
Przede wszystkim zaś zapraszamy na konsultację z naszym dietetykiem. To on dopasuje jadłospis to indywidualnych potrzeb, celów i preferencji smakowych, a także zmotywuje do tego, żeby zacząć stosować zdrowy i smaczny catering dietetyczny.

Fit Apetit

Opcje diet w GreenBox

W ramach naszej diety pudełkowej proponujemy rozwiązania takie jak:
– Dieta z Wyborem Menu,
– Dieta Standard,
– Dieta Odchudzająca,
– Dieta Domowa,
– Dieta Sportowa,
– Dieta Wegetariańska,
– Dieta Wegetariańska + Ryby,
– Dieta Low IG,
– Dieta Keto,
– Dieta Low CARB,
– Dieta Office,
– Dieta Oczyszczająca,
– Dieta DASH.

Posiłki w ramach konkretnego pakietu zawsze będą dopasowane do potrzeb danej osoby. Spersonalizowane rozwiązania obejmują różnorodne menu, w którym posiłki są zawsze świeże i pochodzą od lokalnych dostawców. To w połączeniu z wygodą sprawia, że Klienci są zdecydowani na stałe korzystanie z usług cateringowych proponowanych przez naszą firmę. Im dłużej zaś ktoś z nami współpracuje i rekomenduje nasze diety pudełkowe,
tym bardziej może liczyć na docenienie z naszej strony. Rabaty i promocje, które oferujemy także zachęcają do tego, by wybrać nasz catering. Klienci, którzy dotychczas zdecydowali się na korzystanie z naszego programu lojalnościowego, są bardzo zadowoleni i podkreślają,
że GreenBox to była słuszna decyzja.

Dieta pudełkowa w myśl zasady „Zero Waste”

Działamy w wielu miastach w Polsce i cały czas poszerzamy zasięg oferowanych usług, ponieważ jedynie w ten sposób możemy zagwarantować Klientom, że będą usatysfakcjonowani z tego, co im proponujemy, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Naszą dewizą jest hasło: „Zero Waste”. Jesteśmy eco – friendly, co jest kolejnym powodem dla wielu osób, by zdecydować się na nasze usługi. Cały nasz team dba zarówno o jakość przygotowanych dań, jak i o to, aby potrawy te były dostarczane w taki sposób, aby nie szkodzić środowisku naturalnemu. Jeśli również zdrowy, ekologiczny i ekonomiczny tryb życia wpisuje się w Twoje standardy, to chętnie Cię zapraszamy do naszego grona w pełni świadomych siebie Klientów.