Rabaty TIM Catering

Co mówi o sobie catering TIM Catering

Tworzymy TIM Catering, dbając o to, aby osoby, które decydują się na naszą dietę pudełkową od razu widziały, że mają do wyboru wyłącznie zdrowe, smaczne i świeże dania. Osoby, które do tej pory zdecydowały się na to, aby skorzystać z naszych usług przede wszystkim podkreślają, że ważne dla nich jest to, iż nie tylko otrzymują wysoką JAKOŚĆ w atrakcyjnej cenie, ale również to, że jest to opcja bardzo wygodna i prosta w realizacji. Wystarczy wybrać dla siebie idealną dietę, zamówić wybrany pakiet, a dietetycy i kucharze zajmą się obliczeniem kaloryczności dań oraz ich przygotowaniem. Następnie, w konkretnych dniach i o konkretnej godzinie pojawiamy się z posiłkami pod wskazany adres.

-20%

Kod promocyjny: GIGAWYBOR

Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób prowadzących aktywny tryb życia

Nasza dieta pudełkowa przeznaczona jest głównie dla osób, które żyją bardzo intensywnie i nie mają na co dzień czasu na to, by przygotowywać dla siebie posiłki.

Ponadto proponujemy nasze potrawy osobom, które po prostu nie mają ochoty gotować, myśleć o tym, co jeść i robić zakupów. Niezależnie od tego, dlaczego ktoś decyduje się na naszą dietę pudełkową, pewne jest jedno: zależy mu na otrzymywaniu pełnowartościowych posiłków. I wyłącznie takie u nas dostanie. 

Nie przepadasz za gotowaniem? Nie chcesz jeść ciągle tego samego?
Nie potrafisz przygotować dobrych jakościowo posiłków, dostosowanych do Twoich preferencji żywieniowych? Przyszykujemy dla Ciebie wszystko.

Otrzymasz od TIM Catering optymalnie zbilansowane posiłki, dostosowane do Twojego BMI oraz zapotrzebowania kalorycznego. Wystarczy, że przedstawisz naszym pracownikom, jakie masz cele żywieniowe, a zajmiemy się przygotowaniem wszystkiego. Sprawdź na mapce, gdzie dokładnie dowozimy posiłki i przekonaj się, że do Ciebie również możemy je dostarczyć. Zwłaszcza, że stale poszerzamy zasięg oferowanych świadczeń. Zaznaczamy, że potrawy do naszych Klientów dostarczamy bezpłatnie.

Fit Apetit

Diety dostępne w TIM Catering

Działając na terenie Wrocławia i innych miast na terenie Polski proponujemy następujące diety:

 • Wybór Menu,
 • Sport Premium,
 •  Slim,
 • Office,
 • Standard,
 • Keto,
 • Keto Premium,
 • Sport,
 • Niski IG,
 • Hashimoto,
 • Vegetarian,
 • Vege + Fish,
 • Vegan,
 • Less Gluten,
 • Lactose Free.

To wyraźnie pokazuje, że przygotowaliśmy programy żywieniowe dla różnych grup Klientów, mających różne potrzeby. Jeśli chcesz schudnąć, to masz pewność, że przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję. Podobnie, jeśli uprawiasz sport i zależy Ci na utrzymaniu atletycznej sylwetki. Mamy również przygotowane menu dla wegan i wegetarian, a także osób zmagających się z cukrzycą lub z alergiami pokarmowymi. Jeśli zaś natomiast chcesz odżywiać się zdrowo, czuć świetnie i po prostu prowadzisz zdrowy tryb życia, to idealnym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie dieta standardowa. Skontaktuj się z nami, sprawdź swoje BMI oraz kalkulator zapotrzebowania kalorycznego, a następnie decyduj każdego dnia o tym, co chcesz jeść.

Smaczne i pełnowartościowe posiłki

W trakcie przygotowania potraw dbamy o to, aby każdy posiłek, który wychodzi z naszych rąk był spełniał odpowiednie normy jakościowe, był smaczny oraz świetnie się prezentował. Oczywiście, podstawą dla nas jest także to, by poszczególne dania były urozmaicone. Wiemy, że jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, to nie do końca może być zmotywowany. Nie zawsze też wie, którą dietę wybrać.
Dlatego każdy pakiet opisujemy bardzo starannie, zaznaczając, dla kogo jest przeznaczony, a także w jakim przedziale kalorii dania są przygotowane. Posiłki są również dostępne na każdą kieszeń, co jest kolejną zachętą do tego, by decydować się na nasze potrawy.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm cateringowych, które postawiły na różnorodność
oraz maksymalne dopasowanie się do oczekiwań Klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się:
jak wyglądają zamówienia i dostawy, na czym polega wybór menu lub jakie są aktualne promocje, skontaktuj się z nami. Współpraca opiera się na tym, że po zdecydowaniu się
na nasz catering pudełkowy samodzielnie zamawiasz wszystkie potrawy poprzez prosty
w obsłudze Panel Klienta. To naprawdę bardzo proste!